Platerowany czystym złotem numizmat: NSZ-ZWIĄZEK JASZCZURCZY

Już w sprzedaży pierwszy w historii numizmat upamiętniający bohaterskich żołnierzy spod znaku: NSZ-ZWIĄZEK JASZCZURCZY, polskiej organizacji wojskowej obozu narodowego utworzonej w maju 1944 roku. Tę platerowaną czystym złotem monetę sygnuje Corona Regni Poloniae. Na jej rewersie umieściliśmy symbol Związku Jaszczurczego w konwencji murala. Pod "Jaszczurką" znajduje się ozdobna wstęga z napisem: CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM! Każda moneta umieszczona jest w przezroczystym kapslu i ilustrowanym blistrze, którego integralną część stanowi autoryzujący hologram zawierający indywidualny numer numizmatu. 

Numizmat ten jest pierwszą częścią niezwykłej, jedynej w swoim rodzaju kolekcji honorującej dzieje Polskiego Obozu Narodowego. Jej celem jest upamiętnienie najważniejszych postaci, organizacji i wydarzeń z historii tego ruchu politycznego. Kolekcja składać się będzie z ośmiu monet, a drugą w tej serii będzie moneta z wizerunkiem Romana Dmowskiego - twórcy odrodzonego państwa polskiego.

JAK KUPIĆ? >>
                                           SPECYFIKACJA NUMIZMATU


Nominał:                                  
Metal:
Uszlachetnienie:
Stempel:
Bok:
Średnica:
Limitacja:
Rok emisji:
Opakowanie:


5 łutów
Mosiądz
24-karatowe złoto
Lustrzany
Ząbkowany
32 mm
1 000 szt.
2017
Blister (165 mm x 115 mm)


Uwaga: Zdjęcia produktów mogą różnić się od rzeczywistego wygladu towaru. Odwzorowania kolorów widziane na monitorze lub innym urządzeniu mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów produktu.