Platerowany czystym złotem numizmat: NSZ-ZWIĄZEK JASZCZURCZY. Specjalna oferta cenowa dla czytelników serwisu PCh24.pl

Uwaga: wejście na tę stronę wyłącznie poprzez reklamę w serwisie PCh24.pl

Dla czytelników serwisu PCh24.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę sprzedaży pierwszego w historii numizmatu upamiętniającego bohaterskich żołnierzy spod znaku: NSZ-ZWIĄZEK JASZCZURCZY, polskiej organizacji wojskowej obozu narodowego utworzonej w maju 1944 roku. Tę platerowaną czystym złotem monetę sygnuje Corona Regni Poloniae. Na jej rewersie umieściliśmy symbol Związku Jaszczurczego w konwencji murala. Pod "Jaszczurką" znajduje się ozdobna wstęga z napisem: CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM! Każda moneta umieszczona jest w przezroczystym kapslu i ilustrowanym blistrze, którego integralną część stanowi autoryzujący hologram zawierający indywidualny numer numizmatu. 

Numizmat ten jest pierwszą częścią niezwykłej, jedynej w swoim rodzaju kolekcji honorującej dzieje Polskiego Obozu Narodowego. Jej celem jest upamiętnienie najważniejszych postaci, organizacji i wydarzeń z historii tego ruchu politycznego. Kolekcja składać się będzie z ośmiu monet, a drugą (emisja planowana na styczeń/luty 2017 r.) w tej serii będzie moneta z wizerunkiem Romana Dmowskiego - twórcy odrodzonego państwa polskiego.

                                           SPECYFIKACJA NUMIZMATU


Nominał:                                  
Metal:
Uszlachetnienie:
Stempel:
Bok:
Średnica:
Limitacja:
Rok emisji:
Opakowanie:


5 łutów
Mosiądz
24-karatowe złoto
Lustrzany
Ząbkowany
32 mm
1 000 szt.
2017
Blister (165 mm x 115 mm)

Uwaga: zdjęcia produktów mogą różnić się od rzeczywistego wygladu towaru. Odwzorowania kolorów widziane na monitorze lub innym urządzeniu mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów produktu.

Klient dokonuje wpłaty bezpośrednio na konto emitetna. Do ceny numizmatu wynoszącej 69,00 zł należy doliczyć koszt pakowania i przesyłki, który - niezależnie od ilości zakupionych numizmatów - wynosi:
a) dla wysyłki na terenie Polski: 12,00 zł
b) dla wysyłki za granicę: 25,00 zł

Wpłaty należy dokonać na rachunek emitenta:
PHU PROFI, 85-790 Bydgoszcz, ul. Wyzwolenia 103/45
nr rachunku: 32 1050 1139 1000 0092 0855 5913

Uwaga:
W tytule przelewu prosimy o wpisanie: PCH24.PL.
Jeśli adres wysyłki ma być inny, niż ten, który pojawia się w bankowych danych płatnika, właściwy adres doręczenia prosimy wpisać w tytule przelewu (przekazu).

Asortyment wysyłamy w ciągu 24 godzin roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.
Oferta ważna do 10 stycznia 2017 r.